У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6501 Бахмач-Пас. — Сновськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6501 сполученням Бахмач-Пас. - Сновськ відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 08.10 і прибуває на станцію Сновськ о 10.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 3 Км, 6 Км, Часниківка, 19 Км, Доч, Галайбине, Бондарівка, 41 Км, Макошине, Мена, Пост 64 км(З.П.), Низківка, Лютівка, Радвине, Щимель.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 08.10
3 Км 08.15 1 хв  08.16 5 хв 
6 Км 08.20 1 хв  08.21 10 хв 
Часниківка 08.29 1 хв  08.30 19 хв 
19 Км 08.37 1 хв  08.38 27 хв 
Доч 08.47 2 хв  08.49 37 хв 
Галайбине 08.59 1 хв  09.00 49 хв 
Бондарівка 09.10 1 хв  09.11 1 г 
41 Км 09.15 1 хв  09.16 1 г  5 хв 
Макошине 09.25 1 хв  09.26 1 г  15 хв 
Мена 09.39 2 хв  09.41 1 г  29 хв 
Пост 64 км(З.П.) 09.51 1 хв  09.52 1 г  41 хв 
Низківка 10.05 1 хв  10.06 1 г  55 хв 
Лютівка 10.13 1 хв  10.14 2 г  3 хв 
Радвине 10.20 1 хв  10.21 2 г  10 хв 
Щимель 10.27 1 хв  10.28 2 г  17 хв 
Сновськ 10.36 2 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6501 Бахмач-Пас. — Сновськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930