У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6501 Бахмач — Сновськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Бахмач - Сновськ номер 6501 відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 08.20 і прибуває на станцію Сновськ о 10.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6501 Бахмач - Сновськ пролягає по таким станціям як 3 Км, 6 Км, Часниківка, 19 Км, Доч, Галайбине, Бондарівка, 41 Км, Макошине, Мена, Пост 64 км(З.П.), Низківка, Лютівка, Радвине, Щимель.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 08.20
3 Км 08.25 1 хв  08.26 5 хв 
6 Км 08.30 1 хв  08.31 10 хв 
Часниківка 08.39 1 хв  08.40 19 хв 
19 Км 08.47 1 хв  08.48 27 хв 
Доч 08.57 2 хв  08.59 37 хв 
Галайбине 09.09 1 хв  09.10 49 хв 
Бондарівка 09.20 1 хв  09.21 1 г 
41 Км 09.25 1 хв  09.26 1 г  5 хв 
Макошине 09.38 1 хв  09.39 1 г  18 хв 
Мена 09.52 2 хв  09.54 1 г  32 хв 
Пост 64 км(З.П.) 10.04 1 хв  10.05 1 г  44 хв 
Низківка 10.18 1 хв  10.19 1 г  58 хв 
Лютівка 10.26 1 хв  10.27 2 г  6 хв 
Радвине 10.33 1 хв  10.34 2 г  13 хв 
Щимель 10.40 1 хв  10.41 2 г  20 хв 
Сновськ 10.50 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6501 Бахмач-Пас. — Сновськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031