У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502 Сновськ — Бахмач Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Сновськ - Бахмач номер 6502 відправляється зі станції Сновськ о 05.00 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6502 Сновськ - Бахмач пролягає по таким станціям як Щимель, Лютівка, Низківка, Пост 64 км(З.П.), Мена, Макошине, 41 Км, Бондарівка, Галайбине, Доч, 19 Км, Часниківка, 6 Км, 3 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сновськ 05.00
Щимель 05.06 1 хв  05.07 6 хв 
Лютівка 05.18 1 хв  05.19 18 хв 
Низківка 05.28 1 хв  05.29 28 хв 
Пост 64 км(З.П.) 05.42 1 хв  05.43 42 хв 
Мена 05.53 2 хв  05.55 53 хв 
Макошине 06.07 1 хв  06.08 1 г  7 хв 
41 Км 06.19 1 хв  06.20 1 г  19 хв 
Бондарівка 06.24 1 хв  06.25 1 г  24 хв 
Галайбине 06.36 1 хв  06.37 1 г  36 хв 
Доч 06.46 2 хв  06.48 1 г  46 хв 
19 Км 06.54 1 хв  06.55 1 г  54 хв 
Часниківка 07.05 1 хв  07.06 2 г  5 хв 
6 Км 07.14 1 хв  07.15 2 г  14 хв 
3 Км 07.21 1 хв  07.22 2 г  21 хв 
Бахмач-Пас. 07.30 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6502 Сновськ — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031