У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502 Сновськ — Бахмач-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6502 сполученням Сновськ - Бахмач-Пас. відправляється зі станції Сновськ о 05.00 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Щимель, Радвине, Лютівка, Низківка, Пост 64 км(З.П.), Мена, Макошине, 41 Км, Бондарівка, Галайбине, Доч, 19 Км, Часниківка, 6 Км, 3 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сновськ 05.00
Щимель 05.06 1 хв  05.07 6 хв 
Радвине 05.12 1 хв  05.13 12 хв 
Лютівка 05.18 1 хв  05.19 18 хв 
Низківка 05.28 2 хв  05.30 28 хв 
Пост 64 км(З.П.) 05.44 1 хв  05.45 44 хв 
Мена 05.54 2 хв  05.56 54 хв 
Макошине 06.08 1 хв  06.09 1 г  8 хв 
41 Км 06.18 1 хв  06.19 1 г  18 хв 
Бондарівка 06.23 1 хв  06.24 1 г  23 хв 
Галайбине 06.35 1 хв  06.36 1 г  35 хв 
Доч 06.45 2 хв  06.47 1 г  45 хв 
19 Км 06.53 1 хв  06.54 1 г  53 хв 
Часниківка 07.04 1 хв  07.05 2 г  4 хв 
6 Км 07.13 1 хв  07.14 2 г  13 хв 
3 Км 07.20 1 хв  07.21 2 г  20 хв 
Бахмач-Пас. 07.30 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6502 Сновськ — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031