У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502 Сновськ — Бахмач Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Сновськ - Бахмач номер 6502 відправляється зі станції Сновськ о 05.00 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6502 Сновськ - Бахмач пролягає по таким станціям як Щимель, Радвине, Лютівка, Низківка, Пост 64 км(З.П.), Мена, Макошине, 41 Км, Бондарівка, Галайбине, Доч, 19 Км, Часниківка, 6 Км, 3 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Сновськ – Бахмач-Пас. складає 35.00 гривень. Відстань між станціями – 99.2 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сновськ 05.00
Щимель 05.06 1 хв  05.07 6 хв 
Радвине 05.12 1 хв  05.13 12 хв 
Лютівка 05.18 1 хв  05.19 18 хв 
Низківка 05.28 1 хв  05.29 28 хв 
Пост 64 км(З.П.) 05.42 1 хв  05.43 42 хв 
Мена 05.53 2 хв  05.55 53 хв 
Макошине 06.07 1 хв  06.08 1 г  7 хв 
41 Км 06.19 1 хв  06.20 1 г  19 хв 
Бондарівка 06.24 1 хв  06.25 1 г  24 хв 
Галайбине 06.36 1 хв  06.37 1 г  36 хв 
Доч 06.46 2 хв  06.48 1 г  46 хв 
19 Км 06.54 1 хв  06.55 1 г  54 хв 
Часниківка 07.05 1 хв  07.06 2 г  5 хв 
6 Км 07.14 1 хв  07.15 2 г  14 хв 
3 Км 07.21 1 хв  07.22 2 г  21 хв 
Бахмач-Пас. 07.30 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6502 Сновськ — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031