У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502 Сновськ — Бахмач Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Сновськ - Бахмач номер 6502 відправляється зі станції Сновськ о 05.00 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Щимель, Радвине, Лютівка, Низківка, Пост 64 км(З.П.), Мена, Макошине, 41 Км, Бондарівка, Галайбине, Доч, 19 Км, Часниківка, 6 Км, 3 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сновськ 05.00
Щимель 05.06 1 хв  05.07 6 хв 
Радвине 05.12 1 хв  05.13 12 хв 
Лютівка 05.18 1 хв  05.19 18 хв 
Низківка 05.28 2 хв  05.30 28 хв 
Пост 64 км(З.П.) 05.44 1 хв  05.45 44 хв 
Мена 05.54 2 хв  05.56 54 хв 
Макошине 06.08 1 хв  06.09 1 г  8 хв 
41 Км 06.18 1 хв  06.19 1 г  18 хв 
Бондарівка 06.23 1 хв  06.24 1 г  23 хв 
Галайбине 06.35 1 хв  06.36 1 г  35 хв 
Доч 06.45 2 хв  06.47 1 г  45 хв 
19 Км 06.53 1 хв  06.54 1 г  53 хв 
Часниківка 07.04 1 хв  07.05 2 г  4 хв 
6 Км 07.13 1 хв  07.14 2 г  13 хв 
3 Км 07.20 1 хв  07.21 2 г  20 хв 
Бахмач-Пас. 07.30 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6502 Сновськ — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31