У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6504 Сновськ — Бахмач Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Сновськ - Бахмач номер 6504 відправляється зі станції Сновськ о 13.30 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 15.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6504 Сновськ - Бахмач пролягає по таким станціям як Щимель, Радвине, Лютівка, Низківка, Пост 64 км(З.П.), Мена, Макошине, 41 Км, Бондарівка, Галайбине, Доч, 19 Км, Часниківка, 6 Км, 3 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сновськ 13.30
Щимель 13.36 1 хв  13.37 6 хв 
Радвине 13.42 1 хв  13.43 12 хв 
Лютівка 13.48 1 хв  13.49 18 хв 
Низківка 13.57 1 хв  13.58 27 хв 
Пост 64 км(З.П.) 14.12 1 хв  14.13 42 хв 
Мена 14.23 2 хв  14.25 53 хв 
Макошине 14.37 1 хв  14.38 1 г  7 хв 
41 Км 14.49 1 хв  14.50 1 г  19 хв 
Бондарівка 14.55 1 хв  14.56 1 г  25 хв 
Галайбине 15.07 1 хв  15.08 1 г  37 хв 
Доч 15.17 1 хв  15.18 1 г  47 хв 
19 Км 15.24 1 хв  15.25 1 г  54 хв 
Часниківка 15.35 1 хв  15.36 2 г  5 хв 
6 Км 15.44 1 хв  15.45 2 г  14 хв 
3 Км 15.51 1 хв  15.52 2 г  21 хв 
Бахмач-Пас. 15.59 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6504 Сновськ — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930