У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6504 Сновськ — Бахмач Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Сновськ - Бахмач номер 6504 відправляється зі станції Сновськ о 14.50 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 17.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6504 Сновськ - Бахмач пролягає по таким станціям як Щимель, Лютівка, Низківка, Пост 64 км(З.П.), Мена, Макошине, 41 Км, Бондарівка, Галайбине, Доч, 19 Км, Часниківка, 6 Км, 3 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Сновськ – Бахмач-Пас. складає 35.00 гривень. Відстань між станціями – 99.2 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сновськ 14.50
Щимель 14.56 1 хв  14.57 6 хв 
Лютівка 15.08 1 хв  15.09 18 хв 
Низківка 15.17 1 хв  15.18 27 хв 
Пост 64 км(З.П.) 15.32 1 хв  15.33 42 хв 
Мена 15.43 2 хв  15.45 53 хв 
Макошине 15.57 1 хв  15.58 1 г  7 хв 
41 Км 16.09 1 хв  16.10 1 г  19 хв 
Бондарівка 16.15 1 хв  16.16 1 г  25 хв 
Галайбине 16.27 1 хв  16.28 1 г  37 хв 
Доч 16.37 1 хв  16.38 1 г  47 хв 
19 Км 16.44 1 хв  16.45 1 г  54 хв 
Часниківка 16.55 1 хв  16.56 2 г  5 хв 
6 Км 17.04 1 хв  17.05 2 г  14 хв 
3 Км 17.11 1 хв  17.12 2 г  21 хв 
Бахмач-Пас. 17.19 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6504 Сновськ — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930