У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці-Північна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чернівці-Північна:

Актуальний розклад електричок по станції Чернівці-Північна містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чернівці-Північна з такими станціями і населеними пунктами як Коломия, Чернівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 36 хв до пункту призначення Чернівці. Найближчі станції та зупинні пункти Чернівці, Мамаєвці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чернівці-Північна відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коломия - Чернівці, Чернівці - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чернівці-Північна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6470-6469 Чернівці Коломия 05.40 2 хв  05.42 Курсує щоденно - переглянути
6472-6471 Коломия Чернівці 07.07 2 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
6472-6471 Чернівці Коломия 17.53 2 хв  17.55 Курсує щоденно - переглянути
6470-6469 Коломия Чернівці 22.34 2 хв  22.36 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чернівці-Північна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чернівці-Північна