У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Червоноград
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Червоноград:

Актуальний розклад електричок по станції Червоноград містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Червоноград з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Львів, Сокаль. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 19 хв до пункту призначення Сокаль. Найближчі станції та зупинні пункти Сокаль, Завишень, Гірняк. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Червоноград відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Сокаль, Ковель - Червоноград. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Червоноград відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302-6301* Червоноград Ковель 05.25 Курсує щоденно - переглянути
6053 Сокаль Львів 06.19 3 хв  06.22 Курсує щоденно - переглянути
6305-6306* Ковель Червоноград 22.40 Курсує щоденно - переглянути
6056 Львів Сокаль 23.17 2 хв  23.19 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Червоноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Червоноград