У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302-6301 Червоноград — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Червоноград - Ковель номер 6302-6301 відправляється зі станції Червоноград о 05.25 і прибуває на станцію Ковель о 10.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6302-6301 Червоноград - Ковель пролягає по таким станціям як Трудолюбівка, Ромош, Яневичі, Володимир-Волинський, П'ятидні, 27 Км, 27 Км, П'ятидні, Володимир-Волинський, Туропин, Турійськ, Люблинець-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Червоноград 05.25
Сокаль 05.44 1 хв  05.45 19 хв 
Трудолюбівка 05.54 1 хв  05.55 29 хв 
Ульвівок 06.01 1 хв  06.02 36 хв 
Ромош 06.11 1 хв  06.12 46 хв 
Іваничі 06.21 1 хв  06.22 56 хв 
Яневичі 06.32 1 хв  06.33 1 г  7 хв 
Бубнів 06.40 1 хв  06.41 1 г  15 хв 
Володимир-Волинський 06.56 2 хв  06.58 1 г  31 хв 
8 Км Роз'їзд 07.05 1 хв  07.06 1 г  40 хв 
П'ятидні 07.14 1 хв  07.15 1 г  49 хв 
Устилуг 07.21 1 хв  07.22 1 г  56 хв 
27 Км 07.29 1 хв  07.30 2 г  4 хв 
Ізов 07.36 44 хв  08.20 2 г  11 хв 
27 Км 08.25 1 хв  08.26 3 г 
Устилуг 08.34 1 хв  08.35 3 г  9 хв 
П'ятидні 08.43 1 хв  08.44 3 г  18 хв 
8 Км Роз'їзд 08.52 1 хв  08.53 3 г  27 хв 
Володимир-Волинський 09.00 10 хв  09.10 3 г  35 хв 
Овадне 09.24 1 хв  09.25 3 г  59 хв 
Туропин 09.35 1 хв  09.36 4 г  10 хв 
Обенижі 09.42 1 хв  09.43 4 г  17 хв 
Турійськ 09.51 1 хв  09.52 4 г  26 хв 
Ружин 10.00 1 хв  10.01 4 г  35 хв 
Люблинець-Волинський 10.08 1 хв  10.09 4 г  43 хв 
Фасти 10.17 1 хв  10.18 4 г  52 хв 
Ковель 10.25 5 г 

У розкладі поїзда 6302-6301 Червоноград — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031