У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302-6301 Червоноград — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Червоноград - Ковель номер 6302-6301 відправляється зі станції Червоноград о 05.20 і прибуває на станцію Ковель о 10.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6302-6301 Червоноград - Ковель пролягає по таким станціям як Трудолюбівка, Ромош, Яневичі, Володимир-Волинський, П'ятидні, 27 Км, 27 Км, П'ятидні, Володимир-Волинський, Туропин, Турійськ, Люблинець-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Червоноград 05.20
Сокаль 05.44 1 хв  05.45 24 хв 
Трудолюбівка 05.54 1 хв  05.55 34 хв 
Ульвівок 06.01 1 хв  06.02 41 хв 
Ромош 06.11 1 хв  06.12 51 хв 
Іваничі 06.21 1 хв  06.22 1 г  1 хв 
Яневичі 06.32 1 хв  06.33 1 г  12 хв 
Бубнів 06.40 1 хв  06.41 1 г  20 хв 
Володимир-Волинський 06.56 2 хв  06.58 1 г  36 хв 
8 Км Роз'їзд 07.05 1 хв  07.06 1 г  45 хв 
П'ятидні 07.14 1 хв  07.15 1 г  54 хв 
Устилуг 07.21 1 хв  07.22 2 г  1 хв 
27 Км 07.29 1 хв  07.30 2 г  9 хв 
Ізов 07.36 44 хв  08.20 2 г  16 хв 
27 Км 08.25 1 хв  08.26 3 г  5 хв 
Устилуг 08.34 1 хв  08.35 3 г  14 хв 
П'ятидні 08.43 1 хв  08.44 3 г  23 хв 
8 Км Роз'їзд 08.52 1 хв  08.53 3 г  32 хв 
Володимир-Волинський 09.00 10 хв  09.10 3 г  40 хв 
Овадне 09.24 1 хв  09.25 4 г  4 хв 
Туропин 09.35 1 хв  09.36 4 г  15 хв 
Обенижі 09.42 1 хв  09.43 4 г  22 хв 
Турійськ 09.51 1 хв  09.52 4 г  31 хв 
Ружин 10.00 1 хв  10.01 4 г  40 хв 
Люблинець-Волинський 10.08 1 хв  10.09 4 г  48 хв 
Фасти 10.17 1 хв  10.18 4 г  57 хв 
Ковель 10.25 5 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6302-6301 Червоноград — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031