У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Данилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Данилівка:

Актуальний розклад електричок по станції Данилівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Данилівка з такими станціями і населеними пунктами як Долинська, Миколаїв Вантажний, Тимкове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 26 хв до пункту призначення Миколаїв Вантажний. Найближчі станції та зупинні пункти Новоданилівка, Згода. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Данилівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Тимкове, Тимкове - Миколаїв Вантажний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Данилівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6318 Миколаїв Долинська 00.59 2 хв  01.01 Курсує щоденно - переглянути
6317 Долинська Миколаїв 02.35 1 хв  02.36 Курсує щоденно - переглянути
6314 Миколаїв Тимкове 13.16 2 хв  13.18 Курсує щоденно - переглянути
6313 Тимкове Миколаїв 15.24 2 хв  15.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Данилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Данилівка