У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дерезівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дерезівка:

Актуальний розклад електричок по станції Дерезівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дерезівка з такими станціями і населеними пунктами як Слов'янськ, Лозова, Краматорськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 33 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Надеждівка, Гусарівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дерезівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Слов'янськ - Лозова, Лозова - Краматорськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дерезівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6805 Лозова Слов'янськ 08.17 1 хв  08.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6802 Краматорськ Лозова 09.54 1 хв  09.55 Курсує щоденно - переглянути
6803 Лозова Краматорськ 14.39 1 хв  14.40 Курсує щоденно - переглянути
6806 Слов'янськ Лозова 16.32 1 хв  16.33 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дерезівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дерезівка