У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дубова Корчма
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубова Корчма:

Актуальний розклад електричок по станції Дубова Корчма містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дубова Корчма з такими станціями і населеними пунктами як Ківерці, Радехів, Стоянів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 08 хв до пункту призначення Стоянів. Найближчі станції та зупинні пункти Ниви-Губинські, Вигуричі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дубова Корчма відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ківерці - Радехів, Стоянів - Ківерці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубова Корчма відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6370 Стоянів Ківерці 06.02 1 хв  06.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6379 Ківерці Радехів 09.43 1 хв  09.44 Курсує щоденно - переглянути
6380 Радехів Ківерці 15.57 1 хв  15.58 Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 22.07 1 хв  22.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дубова Корчма можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дубова Корчма