У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Галайбине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Галайбине:

Актуальний розклад електричок по станції Галайбине містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Галайбине з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Сновськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 17 хв до пункту призначення Сновськ. Найближчі станції та зупинні пункти Бондарівка, Доч. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Галайбине відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Сновськ - Бахмач-Пас., Бахмач-Пас. - Сновськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Галайбине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Сновськ Бахмач 06.35 1 хв  06.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6501 Бахмач Сновськ 08.59 1 хв  09.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Сновськ Бахмач 18.36 1 хв  18.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Бахмач Сновськ 21.16 1 хв  21.17 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Галайбине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Галайбине