У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Галичини
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Галичини:

Актуальний розклад електричок по станції Галичини містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Галичини з такими станціями і населеними пунктами як Ківерці, Стоянів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 54 хв до пункту призначення Стоянів. Найближчі станції та зупинні пункти Горохів, Застав'є. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Галичини відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ківерці - Стоянів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Галичини відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6370 Стоянів Ківерці 04.55 2 хв  04.57 Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 22.53 1 хв  22.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Галичини можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Галичини