У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гоголеве
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Гоголеве:

Розклад поїздів по станції Гоголеве включає в себе 12 поїздів за такими напрямками як Жмеринка-Пас., Хмельницький, Київ-Пас., Харків-Пас., Лисичанськ, в сумі зі станції Гоголеве можна виїхати за 6 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 21 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 25 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 4 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Гоголеве.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Гоголеве, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
132Д Лисичанськ Жмеринка 01.15 2 хв  01.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Харків Хмельницький 01.15 2 хв  01.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Харків Жмеринка 01.15 2 хв  01.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 01.15 2 хв  01.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
163 Харків Київ 01.15 2 хв  01.17 Курсує щоденно - переглянути
164 Київ Харків 02.19 2 хв  02.21 Курсує щоденно - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 03.40 2 хв  03.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 03.40 2 хв  03.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Харків 03.40 2 хв  03.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Харків 03.40 2 хв  03.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
212Л Львів Харків 06.20 2 хв  06.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 21.22 3 хв  21.25 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Гоголеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гоголеве