У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Одеса:

Розклад поїздів Полтава Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Одеса найчастіше зупиняються на станціях Кременчук, Знам'янка-Пас., Кропивницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.34 зі станції Полтава-Південна, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 08.31 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Полтава - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7 Харків Одеса 20.34
Полтава-Південна
08.31
Одеса-Головна
11 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Полтава