З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Одеса:

Розклад поїздів Полтава Одеса на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Одеса найчастіше зупиняються на станціях Кременчук, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Вознесенськ, Користівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.07, 19.38 зі станції Полтава-Південна, в кінцевий же пункт Одеса-Головна, Одеса-Східна прибувають вони відповідно о 09.20, 05.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Полтава - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
007ОШ Харків Одеса 00.07
Полтава-Південна
09.20
Одеса-Головна
9 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
059О Харків Одеса 19.38
Полтава-Південна
06.19
Одеса-Головна
10 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Полтава