У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Одеса:

Розклад поїздів Полтава Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Одеса найчастіше зупиняються на станціях Кременчук, Знам'янка-Пас., Кропивницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.23 зі станції Полтава-Південна, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 08.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Полтава - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Полтава – Одеса залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Полтава - Одеса можна від 239.57 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7
ПАЛЬМІРА
Харків Одеса 20.23
Полтава-Південна
08.10
Одеса-Головна
11 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Полтава