У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Полтава:

Розклад поїздів Львів Полтава на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 35. Потяги, що курсують за напрямком Львів Полтава найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Рокитне-Волинське, Остки, Олевськ, Фастів-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.00, 14.20, 19.04 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 11.38, 11.33, 06.03 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Львів Полтава говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Львів - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Львів