У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Полтава:

Розклад поїздів Львів Полтава на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Львів Полтава найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Миргород, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.35, 19.20 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 07.37, 07.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Львів