У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Полтава:

Розклад поїздів Харків Полтава на поточний момент містить 10 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Харків Полтава найчастіше зупиняються на станціях Люботин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.15, 14.07 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 08.54, 16.23 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Харків Полтава свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Харків