У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Львів:

Розклад поїздів Полтава Львів на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Львів найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Лубни, Яреськи, Ромодан, Гребінка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.07, 16.43 зі станції Полтава-Киівська, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 06.25, 04.31 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Полтава - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Полтава