У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Городище,Черкаська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Городище:

Актуальний розклад електричок по станції Городище містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Городище з такими станціями і населеними пунктами як Черкаси, Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 00 хв до пункту призначення Цвіткове. Найближчі станції та зупинні пункти Чубівка, Дирдин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Городище відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Цвіткове - Миронівка, Миронівка - Черкаси, Миронівка - Ім. Тараса Шевченка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Городище відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6504 Миронівка Черкаси 05.19 9 хв  05.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6641 Цвіткове Миронівка 06.21 1 хв  06.22 Курсує щоденно - переглянути
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 10.01 1 хв  10.02 Курсує щоденно - переглянути
6503 Знам'янка Миронівка 14.08 1 хв  14.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6643 Ім. Тараса Шевченка Миронівка 18.46 1 хв  18.47 Курсує щоденно - переглянути
6644 Миронівка Цвіткове 21.59 1 хв  22.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Городище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Городище,Черкаська обл.