У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6641 Цвіткове — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Цвіткове - Миронівка номер 6641 відправляється зі станції Цвіткове о 05.53 і прибуває на станцію Миронівка о 07.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6641 Цвіткове - Миронівка пролягає по таким станціям як Хлистунівка, Кар'єрна, Дирдин, Городище, Чубівка, Валява, Завадівка, Кошмак, Корсунь, Саморідня, Сотники, Моринці, Таганча, Михайлівка, Яхни.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Цвіткове 05.53
Хлистунівка 06.00 1 хв  06.01 7 хв 
Кар'єрна 06.04 1 хв  06.05 11 хв 
Дирдин 06.08 1 хв  06.09 15 хв 
Городище 06.13 1 хв  06.14 20 хв 
Чубівка 06.18 1 хв  06.19 25 хв 
Валява 06.21 1 хв  06.22 28 хв 
Завадівка 06.27 1 хв  06.28 34 хв 
Кошмак 06.34 1 хв  06.35 41 хв 
Корсунь 06.42 1 хв  06.43 49 хв 
Саморідня 06.48 2 хв  06.50 55 хв 
Сотники 06.54 2 хв  06.56 1 г  1 хв 
Моринці 06.59 2 хв  07.01 1 г  6 хв 
Таганча 07.08 8 хв  07.16 1 г  15 хв 
Михайлівка 07.20 2 хв  07.22 1 г  27 хв 
Яхни 07.29 2 хв  07.31 1 г  36 хв 
Миронівка 07.35 1 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6641 Цвіткове — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930