У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6641 Цвіткове — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Цвіткове - Миронівка номер 6641 відправляється зі станції Цвіткове о 05.56 і прибуває на станцію Миронівка о 07.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Хлистунівка, Кар'єрна, Дирдин, Городище, Чубівка, Валява, Завадівка, Кошмак, Корсунь, Саморідня, Сотники, Моринці, Таганча, Михайлівка, Яхни.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Цвіткове 05.56
Хлистунівка 06.04 1 хв  06.05 8 хв 
Кар'єрна 06.08 1 хв  06.09 12 хв 
Дирдин 06.12 1 хв  06.13 16 хв 
Городище 06.17 1 хв  06.18 21 хв 
Чубівка 06.22 1 хв  06.23 26 хв 
Валява 06.25 1 хв  06.26 29 хв 
Завадівка 06.31 1 хв  06.32 35 хв 
Кошмак 06.38 1 хв  06.39 42 хв 
Корсунь 06.46 1 хв  06.47 50 хв 
Саморідня 06.52 2 хв  06.54 56 хв 
Сотники 07.00 2 хв  07.02 1 г  4 хв 
Моринці 07.07 2 хв  07.09 1 г  11 хв 
Таганча 07.17 14 хв  07.31 1 г  21 хв 
Михайлівка 07.40 2 хв  07.42 1 г  44 хв 
Яхни 07.50 2 хв  07.52 1 г  54 хв 
Миронівка 07.59 2 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6641 Цвіткове — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31