У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6641 Цвіткове — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Цвіткове - Миронівка номер 6641 відправляється зі станції Цвіткове о 06.00 і прибуває на станцію Миронівка о 07.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6641 Цвіткове - Миронівка пролягає по таким станціям як Хлистунівка, Кар'єрна, Дирдин, Городище, Чубівка, Валява, Завадівка, Кошмак, Корсунь, Саморідня, Сотники, Моринці, Таганча, Михайлівка, Яхни.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Цвіткове 06.00
Хлистунівка 06.07 1 хв  06.08 7 хв 
Кар'єрна 06.11 1 хв  06.12 11 хв 
Дирдин 06.15 1 хв  06.16 15 хв 
Городище 06.21 1 хв  06.22 21 хв 
Чубівка 06.26 1 хв  06.27 26 хв 
Валява 06.29 1 хв  06.30 29 хв 
Завадівка 06.35 1 хв  06.36 35 хв 
Кошмак 06.42 1 хв  06.43 42 хв 
Корсунь 06.50 1 хв  06.51 50 хв 
Саморідня 06.56 2 хв  06.58 56 хв 
Сотники 07.04 2 хв  07.06 1 г  4 хв 
Моринці 07.09 2 хв  07.11 1 г  9 хв 
Таганча 07.20 1 хв  07.21 1 г  20 хв 
Михайлівка 07.25 2 хв  07.27 1 г  25 хв 
Яхни 07.34 2 хв  07.36 1 г  34 хв 
Миронівка 07.40 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6641 Цвіткове — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728