У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6641 Цвіткове — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Цвіткове - Миронівка номер 6641 відправляється зі станції Цвіткове о 05.45 і прибуває на станцію Миронівка о 07.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6641 Цвіткове - Миронівка пролягає по таким станціям як Хлистунівка, Кар'єрна, Дирдин, Городище, Чубівка, Валява, Завадівка, Кошмак, Корсунь, Саморідня, Сотники, Моринці, Таганча, Михайлівка, Яхни.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Цвіткове 05.45
Хлистунівка 05.52 1 хв  05.53 7 хв 
Кар'єрна 05.56 1 хв  05.57 11 хв 
Дирдин 06.00 1 хв  06.01 15 хв 
Городище 06.06 1 хв  06.07 21 хв 
Чубівка 06.11 1 хв  06.12 26 хв 
Валява 06.14 1 хв  06.15 29 хв 
Завадівка 06.20 1 хв  06.21 35 хв 
Кошмак 06.27 1 хв  06.28 42 хв 
Корсунь 06.35 1 хв  06.36 50 хв 
Саморідня 06.41 2 хв  06.43 56 хв 
Сотники 06.49 2 хв  06.51 1 г  4 хв 
Моринці 06.54 2 хв  06.56 1 г  9 хв 
Таганча 07.05 1 хв  07.06 1 г  20 хв 
Михайлівка 07.10 2 хв  07.12 1 г  25 хв 
Яхни 07.19 2 хв  07.21 1 г  34 хв 
Миронівка 07.25 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6641 Цвіткове — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31