У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Горохівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Горохівка:

Актуальний розклад електричок по станції Горохівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Горохівка з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Тимкове, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 29 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти Грейгове, Дослідна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Горохівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Тимкове, Долинська - Миколаїв Вантажний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Горохівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6317 Долинська Миколаїв 05.40 2 хв  05.42 Курсує щоденно - переглянути
6314 Миколаїв Тимкове 09.39 2 хв  09.41 Курсує щоденно - переглянути
6313 Тимкове Миколаїв 18.18 2 хв  18.20 Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 21.27 2 хв  21.29 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Горохівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Горохівка