У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Горожене
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Горожене:

Актуальний розклад електричок по станції Горожене містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Горожене з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Тимкове, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 14 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти Барвінок, Баштанка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Горожене відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Тимкове, Долинська - Миколаїв Вантажний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Горожене відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6317 Долинська Миколаїв 04.13 2 хв  04.15 Курсує щоденно - переглянути
6314 Миколаїв Тимкове 10.41 2 хв  10.43 Курсує щоденно - переглянути
6313 Тимкове Миколаїв 17.15 2 хв  17.17 Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 23.12 2 хв  23.14 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Горожене можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Горожене