У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Грейгове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Грейгове:

Актуальний розклад електричок по станції Грейгове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Грейгове з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Тимкове, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 04 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти Мар'янівка, Горохівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Грейгове відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Долинська - Миколаїв Вантажний, Миколаїв Вантажний - Тимкове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Грейгове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6317 Долинська Миколаїв 05.18 2 хв  05.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6314* Миколаїв Тимкове 10.00 12 хв  10.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6313* Тимкове Миколаїв 17.58 2 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6318* Миколаїв Долинська 21.48 16 хв  22.04 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Грейгове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Грейгове