У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Казанка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Казанка:

Актуальний розклад електричок по станції Казанка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Казанка з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 18 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти Дмитрівка, Добровільський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Казанка відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Долинська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Казанка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Казанка - Київ від 234.71 грн.

  • Казанка - Львів від 343.66 грн.

  • Казанка - Миколаїв від 130.14 грн. (122.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6317 Долинська Миколаїв 03.43 5 хв  03.48 Курсує щоденно - переглянути
6314 Миколаїв Долинська 12.15 2 хв  12.17 Курсує щоденно - переглянути
6313 Долинська Миколаїв 14.38 2 хв  14.40 Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 21.16 2 хв  21.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Казанка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Казанка