У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хороше - Зимогір'я
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Хороше - Зимогір'я:

Поточний розклад електричок Хороше - Зимогір'я включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 11 хв зі станції Хороше і прибуває на станцію Зимогір'я о 20 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6471 сполученням Сентянівка - Родакове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 20 хв. Між станціями Хороше і Зимогір'я цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Хороше - Зимогір'я, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Хороше Зимогір'я ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Хороше - Зимогір'я можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6471 Сентянівка Родакове 05.31
Хороше
05.51
Зимогір'я
20 хв Курсує щоденно - переглянути
6365 Сентянівка Родакове 20.11
Хороше
20.30
Зимогір'я
19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Хороше -Зимогір'я можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хороше — Зимогір'я

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зимогір'я — Хороше