У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корчаківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Корчаківка:

Актуальний розклад електричок по станції Корчаківка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Корчаківка з такими станціями і населеними пунктами як Суми, Краснопілля. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 03 хв до пункту призначення Суми. Найближчі станції та зупинні пункти Краснопілля, Глибне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Корчаківка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Краснопілля - Суми, Суми - Краснопілля. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Корчаківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6866-6865 Краснопілля Суми 05.47 2 хв  05.49 Курсує щоденно - переглянути
6066 Суми Краснопілля 08.19 2 хв  08.21 Курсує щоденно - переглянути
6066 Краснопілля Суми 09.07 2 хв  09.09 Курсує щоденно - переглянути
6872 Суми Краснопілля 18.13 2 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути
6872 Краснопілля Суми 19.02 1 хв  19.03 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Корчаківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Корчаківка