У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корчі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Корчі:

Актуальний розклад електричок по станції Корчі містить всього 36 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Корчі з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Святошин, Фастів-1, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 23 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Мотовилівка, Васильків-1. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Корчі відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Козятин-1 - Київ-Пас., Фастів-1 - Київ-Пас., Київ-Пас. - Козятин-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Корчі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 04.27 1 хв  04.28 Курсує щоденно - переглянути
6004 Фастів Київ 05.11 1 хв  05.12 Курсує щоденно - переглянути
6006 Фастів Київ 05.41 1 хв  05.42 Курсує щоденно - переглянути
6202-6008 Козятин Київ 06.11 1 хв  06.12 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.30 1 хв  06.31 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.34 1 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути
6010 Фастів Київ 06.48 1 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6231-6012 Миронівка Київ 07.39 1 хв  07.40 Курсує щоденно - переглянути
6233-6014 Біла Церква Київ 07.48 1 хв  07.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 07.56 1 хв  07.57 Курсує щоденно - переглянути
6005-6234 Київ Миронівка 08.13 1 хв  08.14 Курсує щоденно - переглянути
6204-6016 Козятин Київ 08.16 1 хв  08.17 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 09.05 1 хв  09.06 Курсує щоденно - переглянути
6009 Київ Фастів 09.45 1 хв  09.46 Курсує щоденно - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 10.21 1 хв  10.22 Курсує щоденно - переглянути
6206-6018 Козятин Київ 11.29 1 хв  11.30 Курсує щоденно - переглянути
6235-6020 Миронівка Київ 13.01 1 хв  13.02 Курсує щоденно - переглянути
6013-6209 Київ Козятин 13.19 1 хв  13.20 Курсує щоденно - переглянути
6208-6022 Козятин Київ 14.29 1 хв  14.30 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 14.49 1 хв  14.50 Курсує щоденно - переглянути
6017-6236 Київ Миронівка 16.18 1 хв  16.19 Курсує щоденно - переглянути
6019-6211 Київ Козятин 16.37 1 хв  16.38 Курсує щоденно - переглянути
6024 Фастів Київ 16.59 1 хв  16.59 Курсує щоденно - переглянути
6210-6026 Козятин Київ 17.25 1 хв  17.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6026 Фастів Київ 17.24 1 хв  17.25 Курсує щоденно - переглянути
6028 Фастів Київ 18.05 1 хв  18.06 Курсує щоденно - переглянути
6021 Київ Фастів 18.15 1 хв  18.16 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.23 1 хв  18.24 Курсує щоденно - переглянути
6023-6238 Київ Роток 19.03 1 хв  19.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6030 Фастів Київ 19.25 1 хв  19.26 Курсує щоденно - переглянути
6025-6213 Київ Козятин 19.43 1 хв  19.44 Курсує щоденно - переглянути
6027 Київ Фастів 19.53 1 хв  19.54 Курсує щоденно - переглянути
6237-6032 Миронівка Київ 20.49 1 хв  20.50 Курсує щоденно - переглянути
6029 Київ Фастів 21.27 1 хв  21.28 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 22.24 1 хв  22.24 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 23.22 1 хв  23.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Корчі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Корчі