У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Космин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Космин:

Актуальний розклад електричок по станції Космин містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Космин з такими станціями і населеними пунктами як Вадул-Сірет, Чернівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 11 г 30 хв до пункту призначення Чернівці. Найближчі станції та зупинні пункти Чагор, Волока. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Космин відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чернівці - Вадул-Сірет, Вадул-Сірет - Чернівці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Космин відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Космин - Чернівці(всі вокзали) від 11.00 грн. (6.6 км)

  • Космин - Вадул-Сірет від 17.99 грн. (25.9 км)

  • Космин - Вапнярки від 12.99 грн. (14.1 км)

  • Космин - Червона Діброва від 12.99 грн. (11.9 км)

  • Космин - Тисівці від 11.00 грн. (7.9 км)

  • Космин - Чагор від 11.00 грн. (3.0 км)

  • Космин - Волока від 11.00 грн. (2.3 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6473 Чернівці Вадул-Сірет 09.09 1 хв  09.10 Курсує щоденно - переглянути
6474 Вадул-Сірет Чернівці 11.29 1 хв  11.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Космин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Космин