У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Космин - Червона Діброва
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Космин - Червона Діброва:

Поточний розклад електричок Космин - Червона Діброва включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 10 хв зі станції Космин і прибуває на станцію Червона Діброва о 09 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6473 сполученням Чернівці - Вадул-Сірет, в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Космин і Червона Діброва цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Волока(09.17), Тисівці(09.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Космин - Червона Діброва, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Космин Червона Діброва ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Космин - Червона Діброва можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6473 Чернівці Вадул-Сірет 09.10
Космин
09.41
Червона Діброва
31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Космин -Червона Діброва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Космин — Червона Діброва

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Червона Діброва — Космин