У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лаврів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лаврів:

Актуальний розклад електричок по станції Лаврів містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лаврів з такими станціями і населеними пунктами як Ківерці, Радехів, Стоянів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 47 хв до пункту призначення Стоянів. Найближчі станції та зупинні пункти Несвіч-Волинський, Оздів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лаврів відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стоянів - Ківерці, Ківерці - Радехів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лаврів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6370 Стоянів Ківерці 06.26 1 хв  06.27 Курсує щоденно - переглянути
6379 Ківерці Радехів 09.20 1 хв  09.21 Курсує щоденно - переглянути
6380 Радехів Ківерці 16.21 1 хв  16.22 Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 21.46 1 хв  21.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лаврів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лаврів