У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лоцкине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лоцкине:

Актуальний розклад електричок по станції Лоцкине містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лоцкине з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 13 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти Явкине, Городня. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лоцкине відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Долинська - Миколаїв Вантажний, Миколаїв Вантажний - Долинська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лоцкине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6317 Долинська Миколаїв 05.43 2 хв  05.45 Курсує щоденно - переглянути
6314 Миколаїв Долинська 10.17 5 хв  10.22 Курсує щоденно - переглянути
6313 Долинська Миколаїв 16.41 2 хв  16.43 Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 19.11 2 хв  19.13 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лоцкине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лоцкине