У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лужани
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лужани:

Актуальний розклад електричок по станції Лужани містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лужани з такими станціями і населеними пунктами як Коломия, Вадул-Сірет, Чернівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 12 хв до пункту призначення Чернівці. Найближчі станції та зупинні пункти Мамаєвці, Неполоківці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лужани відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чернівці - Коломия, Коломия - Вадул-Сірет. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лужани відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6470-6469* Чернівці Коломия 06.08 2 хв  06.10 Курсує щоденно - переглянути
6472-6471 Коломия Вадул-Сірет 06.56 2 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
6472-6471 Вадул-Сірет Коломия 18.06 2 хв  18.08 Курсує щоденно - переглянути
6470-6469 Коломия Чернівці 22.10 2 хв  22.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лужани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лужани