У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Макіївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Макіївка:

Актуальний розклад електричок по станції Макіївка містить всього 18 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Макіївка з такими станціями і населеними пунктами як Дебальцеве, Іловайськ, Ясинувата-Пас., Успенська, Вуглегірськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 54 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти 1118 Км, 1110 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Макіївка відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ясинувата-Пас. - Іловайськ, Ясинувата-Пас. - Дебальцеве, Ясинувата-Пас. - Вуглегірськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Макіївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Вокзал Макіївка-Пас.

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Макіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Макіївка