У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Макошине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Макошине:

Актуальний розклад електричок по станції Макошине містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Макошине з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Сновськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 13 хв до пункту призначення Сновськ. Найближчі станції та зупинні пункти Мена, 41 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Макошине відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бахмач-Пас. - Сновськ, Сновськ - Бахмач-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Макошине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Сновськ Бахмач 05.22 1 хв  05.23 Курсує щоденно - переглянути
6501 Бахмач Сновськ 09.28 1 хв  09.29 Курсує щоденно - переглянути
6504 Сновськ Бахмач 14.37 1 хв  14.38 Курсує щоденно - переглянути
6503 Бахмач Сновськ 20.12 1 хв  20.13 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Макошине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Макошине