У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Миколаїв-Пас.:

Актуальний розклад електричок по станції Миколаїв-Пас. містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Миколаїв-Пас. з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 06 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти Депо, Пост 230 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Миколаїв-Пас. відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Долинська - Миколаїв Вантажний, Миколаїв Вантажний - Долинська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Миколаїв-Пас. відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6317 Долинська Миколаїв 06.51 3 хв  06.54 Курсує щоденно - переглянути
6314 Миколаїв Долинська 09.06 3 хв  09.09 Курсує щоденно - переглянути
6313 Долинська Миколаїв 17.48 10 хв  17.58 Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 17.56 10 хв  18.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миколаїв-Пас.