У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв Вантажний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Миколаїв Вантажний:

Актуальний розклад електричок по станції Миколаїв Вантажний містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Миколаїв Вантажний з такими станціями і населеними пунктами як Долинська, Біла Криниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 35 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти Суднобудівників. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Миколаїв Вантажний відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Долинська, Долинська - Миколаїв Вантажний, Миколаїв Вантажний - Біла Криниця. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Миколаїв Вантажний відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Миколаїв Вантажний - Долинська від 43.00 грн. (157.0 км)

  • Миколаїв Вантажний - Новий Буг від 38.90 грн. (105.0 км)

  • Миколаїв Вантажний - Снігурівка від 30.00 грн. (67.0 км)

  • Миколаїв Вантажний - Казанка від 40.00 грн. (131.0 км)

  • Миколаїв Вантажний - Біла Криниця від 38.90 грн. (117.0 км)

  • Миколаїв Вантажний - Березнегувате від 35.90 грн. (97.0 км)

  • Миколаїв Вантажний - Явкине від 30.00 грн. (63.0 км)

  • Миколаїв Вантажний - Новополтавка від 34.00 грн. (87.0 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миколаїв Вантажний