У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Неполоківці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Неполоківці:

Актуальний розклад електричок по станції Неполоківці містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Неполоківці з такими станціями і населеними пунктами як Коломия, Чернівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 03 хв до пункту призначення Чернівці. Найближчі станції та зупинні пункти Лужани, Завалля. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Неполоківці відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чернівці - Коломия, Коломия - Чернівці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Неполоківці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6470-6469 Чернівці Коломия 06.12 2 хв  06.14 Курсує щоденно - переглянути
6472-6471 Коломия Чернівці 06.32 2 хв  06.34 Курсує щоденно - переглянути
6472-6471 Чернівці Коломия 18.25 2 хв  18.27 Курсує щоденно - переглянути
6470-6469 Коломия Чернівці 22.01 2 хв  22.03 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Неполоківці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Неполоківці