У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нове Садівництво
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нове Садівництво:

Актуальний розклад електричок по станції Нове Садівництво містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Нове Садівництво з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 12 хв до пункту призначення Миколаїв Вантажний. Найближчі станції та зупинні пункти Пост 230 Км, Суднобудівників. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Нове Садівництво відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Долинська, Долинська - Миколаїв Вантажний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нове Садівництво відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6317 Долинська Миколаїв 07.07 1 хв  07.08 Курсує щоденно - переглянути
6314 Миколаїв Долинська 08.52 1 хв  08.53 Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 17.42 1 хв  17.43 Курсує щоденно - переглянути
6313 Долинська Миколаїв 18.11 1 хв  18.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Нове Садівництво можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Нове Садівництво