З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новоданилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новоданилівка:

Актуальний розклад електричок по станції Новоданилівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новоданилівка з такими станціями і населеними пунктами як Долинська, Миколаїв Вантажний, Тимкове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 14 хв до пункту призначення Миколаїв Вантажний. Найближчі станції та зупинні пункти Дмитрівка, Згода, Данилівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новоданилівка відправляються або прибувають вночі - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Долинська - Миколаїв Вантажний, Миколаїв Вантажний - Долинська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новоданилівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6318 Миколаїв Долинська 00.39 1 хв  00.40 Курсує щоденно - переглянути
6317 Долинська Миколаїв 02.18 2 хв  02.20 Курсує щоденно - переглянути
6314 Миколаїв Тимкове 12.48 2 хв  12.50 Курсує щоденно - переглянути
6313 Тимкове Миколаїв 15.12 2 хв  15.14 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новоданилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новоданилівка