У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новий Буг
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новий Буг:

Актуальний розклад електричок по станції Новий Буг містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новий Буг з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 37 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти Добровільський, Загальна Користь. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новий Буг відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Долинська - Миколаїв Вантажний, Миколаїв Вантажний - Долинська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новий Буг відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6317 Долинська Миколаїв 04.23 2 хв  04.25 Курсує щоденно - переглянути
6314 Миколаїв Долинська 11.47 2 хв  11.49 Курсує щоденно - переглянути
6313 Долинська Миколаїв 15.16 2 хв  15.18 Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 20.35 2 хв  20.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новий Буг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новий Буг