У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Низківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Низківка:

Актуальний розклад електричок по станції Низківка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Низківка з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Сновськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 17 хв до пункту призначення Сновськ. Найближчі станції та зупинні пункти Лютівка, Пост 64 км(З.П.). Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Низківка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Сновськ - Бахмач-Пас., Бахмач-Пас. - Сновськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Низківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Сновськ Бахмач 05.28 1 хв  05.29 Курсує щоденно - переглянути
6501 Бахмач Сновськ 10.18 1 хв  10.19 Курсує щоденно - переглянути
6504 Сновськ Бахмач 13.57 1 хв  13.58 Курсує щоденно - переглянути
6503 Бахмач Сновськ 22.16 1 хв  22.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Низківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Низківка