У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Погреби
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Погреби:

Актуальний розклад електричок по станції Погреби містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Погреби з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Ромни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 13 хв до пункту призначення Ромни. Найближчі станції та зупинні пункти Житнє, 67 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Погреби відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ромодан - Бахмач-Пас., Бахмач-Пас. - Ромни. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Погреби відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6935 Ромни Бахмач 05.37 1 хв  05.38 Курсує щоденно - переглянути
6936 Бахмач Ромни 10.34 1 хв  10.35 Курсує щоденно - переглянути
6543-6931 Ромодан Бахмач 14.14 1 хв  14.15 Курсує щоденно - переглянути
6934 Бахмач Ромни 17.12 1 хв  17.13 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Погреби можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Погреби