У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава-Південна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Полтава-Південна:

Розклад поїздів по станції Полтава-Південна включає в себе 20 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Київ-Пас., Костянтинівка, Лисичанськ, Харків-Пас., в сумі зі станції Полтава-Південна можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 23 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 28 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 5 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Полтава-Південна.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Полтава-Південна, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
7 Харків Одеса 23.56 20 хв  00.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 00.51 20 хв  01.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
126ДП Костянтинівка Київ 03.51 5 хв  03.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
126КШ Київ Костянтинівка 03.55 5 хв  04.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 06.03 20 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Харків 06.03 20 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
8 Одеса Харків 07.56 20 хв  08.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Івано-Франківськ Харків 10.33 25 хв  10.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
16 Львів Харків 10.33 25 хв  10.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
18 Львів Харків 10.33 25 хв  10.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 11.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
210Л Чернівці Харків 10.40 40 хв  11.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Полтава 13.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 14.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
209О Харків Чернівці 14.30 51 хв  15.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Ворохта 15.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Харків Львів 17.28 25 хв  17.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Харків Івано-Франківськ 17.28 25 хв  17.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
17 Харків Львів 17.28 25 хв  17.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
092П Полтава Москва 19.20 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Полтава-Південна