У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава-Південна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Полтава-Південна:

Розклад поїздів по станції Полтава-Південна включає в себе 9 поїздів за такими напрямками як Краматорськ, Харків-Пас., Херсон, Миколаїв-Пас., Чернівці, в сумі зі станції Полтава-Південна можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Краматорськ - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 10 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 23 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 13 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Полтава-Південна.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Полтава-Південна, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
101 Херсон Краматорськ 02.51 19 хв  03.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
8
ПАЛЬМІРА
Одеса Харків 07.25 20 хв  07.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
104 Львів Краматорськ 09.05 55 хв  10.00 Курсує щоденно - переглянути
150 Чернівці Полтава 10.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Херсон 14.26 15 хв  14.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Миколаїв 14.26 15 хв  14.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 16.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
7
ПАЛЬМІРА
Харків Одеса 20.03 20 хв  20.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
104 Краматорськ Львів 20.53 15 хв  21.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Полтава-Південна