У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пост 64 км(З.П.)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост 64 км(З.П.):

Актуальний розклад електричок по станції Пост 64 км(З.П.) містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пост 64 км(З.П.) з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Сновськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 02 хв до пункту призначення Сновськ. Найближчі станції та зупинні пункти Низківка, Мена. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пост 64 км(З.П.) відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Сновськ - Бахмач-Пас., Бахмач-Пас. - Сновськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост 64 км(З.П.) відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Сновськ Бахмач 05.42 1 хв  05.43 Курсує щоденно - переглянути
6501 Бахмач Сновськ 10.04 1 хв  10.05 Курсує щоденно - переглянути
6504 Сновськ Бахмач 14.12 1 хв  14.13 Курсує щоденно - переглянути
6503 Бахмач Сновськ 22.01 1 хв  22.02 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пост 64 км(З.П.) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пост 64 км(З.П.)