У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Прелеснянський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Прелеснянський:

Актуальний розклад електричок по станції Прелеснянський містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Прелеснянський з такими станціями і населеними пунктами як Слов'янськ, Лозова, Краматорськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 03 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Бантишеве, Знам'янський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Прелеснянський відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Краматорськ, Слов'янськ - Лозова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Прелеснянський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6805 Лозова Слов'янськ 08.45 1 хв  08.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6802 Краматорськ Лозова 09.26 1 хв  09.27 Курсує щоденно - переглянути
6803 Лозова Краматорськ 15.15 1 хв  15.16 Курсує щоденно - переглянути
6806 Слов'янськ Лозова 16.02 1 хв  16.03 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Прелеснянський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Прелеснянський