У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Промінь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Промінь:

Актуальний розклад електричок по станції Промінь містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Промінь з такими станціями і населеними пунктами як Ківерці, Радехів, Стоянів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 24 хв до пункту призначення Стоянів. Найближчі станції та зупинні пункти Оздів, Гнидава. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Промінь відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стоянів - Ківерці, Ківерці - Радехів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Промінь відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6370 Стоянів Ківерці 06.49 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
6379 Ківерці Радехів 08.56 1 хв  08.57 Курсує щоденно - переглянути
6380* Радехів Ківерці 16.44 1 хв  16.45 Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 21.23 1 хв  21.24 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Промінь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Промінь