У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Прилужний-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Прилужний-1:

Актуальний розклад електричок по станції Прилужний-1 містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Прилужний-1 з такими станціями і населеними пунктами як Лозова, Слов'янськ, Краматорськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 47 хв до пункту призначення Краматорськ. Найближчі станції та зупинні пункти 1032 Км, Прилужний-2. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Прилужний-1 відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Краматорськ, Слов'янськ - Лозова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Прилужний-1 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6802 Краматорськ Лозова 08.54 1 хв  08.55 Курсує щоденно - переглянути
6805 Лозова Слов'янськ 09.16 1 хв  09.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6806 Слов'янськ Лозова 15.16 1 хв  15.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6803 Лозова Краматорськ 15.46 1 хв  15.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Прилужний-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Прилужний-1