У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рафалівка:

Актуальний розклад електричок по станції Рафалівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рафалівка з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Сарни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 03 хв до пункту призначення Сарни. Найближчі станції та зупинні пункти Жолудськ, 362 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рафалівка відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Сарни. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рафалівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6319* Сарни Ковель 04.43 1 хв  04.44 Курсує щоденно - переглянути
6322* Ковель Сарни 23.02 1 хв  23.03 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рафалівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рафалівка