У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Іваничі
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рафалівка - Іваничі:

Розклад поїздів Рафалівка Іваничі на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Рафалівка Іваничі найчастіше зупиняються на станціях Чарторийськ, Маневичі, Поворськ, Ковель, Турійськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.15 зі станції Рафалівка, в кінцевий же пункт Іваничі прибувають вони відповідно о 06.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рафалівка Іваничі є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рафалівка - Іваничі складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Рафалівка - Іваничі можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рафалівка – Іваничі залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
113 Харків Львів 03.15
Рафалівка
06.30
Іваничі
3 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
131 Дніпро Львів 03.15
Рафалівка
06.30
Іваничі
3 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рафалівка -Іваничі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Іваничі

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Іваничі — Рафалівка