У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Володимир-Волинський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рафалівка - Володимир-Волинський:

Розклад поїздів Рафалівка Володимир-Волинський на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Рафалівка Володимир-Волинський найчастіше зупиняються на станціях Чарторийськ, Маневичі, Ковель, Турійськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.16 зі станції Рафалівка, в кінцевий же пункт Володимир-Волинський прибувають вони відповідно о 05.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рафалівка Володимир-Волинський є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рафалівка - Володимир-Волинський складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Рафалівка - Володимир-Волинський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рафалівка – Володимир-Волинський залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
113 Харків Львів 03.16
Рафалівка
05.56
Володимир-Волинський
2 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
131 Дніпро Львів 03.16
Рафалівка
05.56
Володимир-Волинський
2 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рафалівка -Володимир-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Володимир-Волинський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Володимир-Волинський — Рафалівка