У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рожище:

Актуальний розклад електричок по станції Рожище містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рожище з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Ковель. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 15 хв до пункту призначення Ковель. Найближчі станції та зупинні пункти Бірок, Валер'янівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рожище відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Здолбунів-Пас. - Ковель, Ковель - Здолбунів-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рожище відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6356 Ковель Здолбунів 06.42 1 хв  06.43 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 11.43 1 хв  11.44 Курсує щоденно - переглянути
6358-6357 Ковель Здолбунів 14.28 1 хв  14.29 Курсує щоденно - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 18.14 1 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рожище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рожище