У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище - Луцьк
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Рожище - Луцьк:

Розклад поїздів і електричок Рожище - Луцьк на даний момент включає поїздів далекого прямування - 4, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Рожище вранці о 06 г 55 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 49 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Рожище о 19 г 57 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Рожище до пункту прибуття Луцьк становить 0 г 54 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 47 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 0 хв.
Деякі поїзди від станції Рожище до станції Луцьк курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Рожище - Луцьк проїжджають через такі станції і населені пункти як: Валер'янівка.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Рожище - Луцьк, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Рожище - Луцьк можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Рожище до станції Луцьк можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Ціна квитка на поїзд Рожище Луцьк починається від 186.38 гривень. Квиток на електричку коштує 22.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Рожище -Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожище — Луцьк

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Луцьк — Рожище

За маршрутом Рожище - Луцьк курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Рожище - Луцьк Показати тільки електрички сполученням Рожище - Луцьк